“…czy warto inwestować czas w przygotowywania kosmetyków, skoro firmy oferuj nam tak szeroki wachlarz produktów z najnowocześniejszymi składnikami?”

Można? Można… bo jak powiedział Steve Jobs

“Jestem przekonany, że to co odróżnia przedsiębiorców odnoszących sukces od pozostałych, to czysty upór.”

Parafrazując te słowa…
My w naturalne-piekno.pl jesteśmy przekonani, że to co odróżnia pasjonatów domowych kosmetyków, którzy eksperymentują z naturalnymi rozwiązaniami od laików, korzystających z konwencjonalnych sklepowych rozwiązań kosmetycznych to ciekawość świata, odwaga, pozytywny stosunek do natury, wiara w swoje możliwości, wiara w ludzi ( sporo surowców nadal jest produkowana ręcznie w najdalszych zakątkach świata), radość życia, otaczanie siebie opieką.

Wsłuchaj się w potrzeby swojej skóry, dobierz składniki, wymieszaj… z uważnością i troską.

Na spotkaniach z kobietami słyszałam pytanie: ale czy warto inwestować czas w przygotowywania kosmetyków, skoro firmy oferuj nam tak szeroki wachlarz produktów z najnowocześniejszymi składnikami.

Wówczas podawałam taki przykład. Wizyta w drogerii to jak zjedzenie obiadu w popularnym fast foodzie. Jesz co dają – przygotowane wcześnie, z minimalną ilością składników odżywczych, na stojąco, bez namysłu.

Możesz też pójść na targ, wybrać samodzielnie składniki: ziemniaki, marchew, jabłka, jaja i sery od lokalnych dostawców.

Wizyta w dobrej restauracji, która cieszy się uznaniem klientów, gdzie potrawy są przygotowywane od podstaw na bazie świeżych składników najwyższej jakości to jak wybór dobrej jakości naturalnych kosmetyków. Wysoka jakość, ładne opakowanie, naturalne składniki, gotowe rozwiązania.

Możesz też pójść na targ, wybrać samodzielnie składniki: ziemniaki, marchew, jabłka, jaja i sery od lokalnych dostawców. W domu przygotujesz zdrowe potrawy, takie jak lubisz, z wybranymi przyprawami. Z zachowaniem maksymalnej ilości składników odżywczych. Żywność nieprzetworzona, twoje potrzeby i twój czas. I właśnie w taki sposób możesz też wybierać składniki kosmetyków a na ich bazie samodzielnie robić kosmetyki.
Wsłuchaj się w potrzeby swojej skóry, dobierz składniki, wymieszaj… z uważnością i troską.

Wsłuchaj się w potrzeby swojej skóry…

Można i warto! Naprawdę.
 

Zapraszamy do śledzenia nas na: