Dlaczego warto wybrać naturalne-piekno.pl?

   

Wszystkie produkty mamy na magazynie - jeśli tylko jest to możliwe produkty wysyłamy natychmiast! Dokładamy wszelkich starań, by realizacja zamówienia zajmowała 24h od momentu odnotowania opłaty na naszym koncie bankowym. 

Surowce naturalne tworzą wyjątkową kategorię produktów. Pozyskiwane z roślin z różnych zakątków świata zostają poddane minimalnej obróbce mającej na celu przygotowanie ich w taki sposób, by mogły trafić w Twoje ręce gotowe do wykorzystania.

Jakość CALAYA

Surowce CALAYA są jak najmniej przetworzone. Staramy się wybierać produkty pozbawione sztucznych “ulepszaczy”, by zaproponować Ci to, co naturalne i zdrowe.

Szukamy maseł i olejów najwyższej jakości. Jakość ta - inaczej niż w kosmetykach drogeryjnych - nie niesie za sobą długich terminów ważności, eleganckich perfumeryjnych zapachów, ani doskonale gładkich konsystencji.

Masła nierafinowane mogą mieć charakterystyczne zapachy, mogą pojawiać się w nich grudki, mogą nawet wyglądać inaczej u góry i u dołu opakowania. Jest to naturalne, ponieważ nie zostały poddane chemicznym procesom nadającym im gładką formę kremu.

Oleje nierafinowane również mogą mieć niejednolitą konsystencję, intensywny zapach, może też występować w nich naturalny osad.

Partie surowców mogą znacznie różnić się od siebie wyglądem i zapachem - zależnie od czasu zbiorów, ilości opadów i terenu upraw - masło wyrabiane w lutym może wyglądać inaczej niż to z czerwca.

Wszystkie surowce, które znajdziesz w naszej ofercie sprawdzamy osobiście. Próbujemy każdego produktu, zanim Ci go zaproponujemy. Dbamy o to, byś dostała tylko to, co najlepsze.