Ostatnio przeglądane

Siemię lniane 100 g Powiększ

Siemię lniane 100 g

M_sie_lni_100

Siemię lniane zawiera składniki, które są niezbędne dla poprawnego funkcjonowania naszego organizmu. Znajduje się w nim : witamina E, cynk, potas, kwasy omega 3, czy fitoestrogeny. Ten skład sprawia, że siemię lniane ma też szereg zastosowań w pielęgnacji skóry i włosów! Poprawia naszą urodę wewnętrznie i zewnętrznie:)

Więcej szczegółów3,42 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Typ skóry: Naczynkowa, Odwodniona, Sucha, Trądzikowa, Tłusta, Wrażliwa 
Specjalna pielęgnacja twarzy: Cera odwodniona i napięta, Nierównomierny koloryt, Przebarwienia, Rozszerzone naczynka, Trądzik, Tłusta strefy T (czoło, nos i broda) 
Specjalna pielęgnacja ciała: Podrażnienia, Przesuszenie/odwodnienie 
Specjalna pielęgnacja włosów: Wypadanie włosów, Włosy farbowane, Wrażliwa skóra głowy, Włosy przesuszone 
Wypróbuj w recepturach do twarzy: Maseczki 
Wypróbuj w recepturach do włosów: Maski na włosy, Odżywki do włosów, Sera na koncówki włosów 
Składniki odżywcze: Cynk, Flawonoidy, Kwasy omega-3, Potas, Witamina E 
Diety: Bogata w błonnik, Oczyszczająca, Odchudzająca, Przecimiażdżycowa 
Poprawa zdrowia: Obniżenie poziomu cholosterolu, Oczyszczanie organizmu, Odchudzenie, Pobudzenie metabolizmu, co wspomaga utratę wagi, Wspomaganie trawienia 
Jakość:100% naturalny , Jakość spożywcza
Zawartość netto:100 g
Jakość: 100% naturalny , Jakość spożywcza 
Zawartość netto: 100 g 
Typ skóry:Naczynkowa, Odwodniona, Sucha, Trądzikowa, Tłusta, Wrażliwa
Specjalna pielęgnacja twarzy:Cera odwodniona i napięta, Nierównomierny koloryt, Przebarwienia, Rozszerzone naczynka, Trądzik, Tłusta strefy T (czoło, nos i broda)
Specjalna pielęgnacja ciała:Podrażnienia, Przesuszenie/odwodnienie
Specjalna pielęgnacja włosów:Wypadanie włosów, Włosy farbowane, Wrażliwa skóra głowy, Włosy przesuszone
Wypróbuj w recepturach do twarzy:Maseczki
Wypróbuj w recepturach do włosów:Maski na włosy, Odżywki do włosów, Sera na koncówki włosów
Składniki odżywcze:Cynk, Flawonoidy, Kwasy omega-3, Potas, Witamina E
Diety:Bogata w błonnik, Oczyszczająca, Odchudzająca, Przecimiażdżycowa
Poprawa zdrowia:Obniżenie poziomu cholosterolu, Oczyszczanie organizmu, Odchudzenie, Pobudzenie metabolizmu, co wspomaga utratę wagi, Wspomaganie trawienia

Siemię lniane ma wiele zdrowotnych dla naszego ciała właściwości. Możemy dodawać je do naszych sałatek wzbogacając je o cenny błonnik i wartości odżywcze. Pomaga nam na szereg dolegliwości układu pokarmowego, a także oddechowego. Nienasycone kwasy tłuszczowe, w które jest bogate, wpływają na elastyczność naszej skóry i zapobiegają miażdżycy.

Siemię lniane - pielęgnacja skóry 

Przepis na piękno jest prosty:) Kiedy jednocześnie dodamy nasiona lnu do naszej diety i będziemy stosować je w domowych preparatach na skórę to stanie się ona nawilżona, mniej skłonna do podrażnień i bardziej sprężysta.

Jeżeli ugotujemy nasiona lnu w niewielkiej ilości wody uzyskamy żel, który idealnie nadaje się jako maseczka do twarzy. Powinny stosować ją osoby ze skórą suchą, naczynkową, czy ze skłonnością do przebarwień. Nada ona cerze elastyczność oraz sprawi, że stanie się miękka i gładka. Poza tym maseczka odżywi i oczyści skórę.

Możemy też zrobić sobie maseczkę z całych nasion lnu, a żel wykorzystać jako maskę do włosów.

Siemię lniane - pielęgnacja włosów

Siemię lniane stosowane na włosy osłania je i odżywia aż po końcówki. Włosy po zabiegu z siemieniem stają się miękkie i jedwabiście gładkie. Dodatkowo maska odżywi skórę głowy i łagodzi jej podrażnienia.Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, składniki mineralne pro i prebiotyki, witaminy i inne. Dzięki nim wykazuje korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie i ogólne funkcjonowanie organizmu.To prawdziwe skin food.

Inspirują nas słowa Hipokrates ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Uważamy, że najlepszym lekarstwem i jednocześnie kosmetykiem jest pożywienie. Skóra jako nasz największy organ musi być traktowana z troską i rozwagą. Wybieraj do pielęgnacji takie składniki, które możesz także spożywać. Gwarantuje Ci to wyjątkową czystość produktu i bezpieczeństwo.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Siemię lniane 100 g

Siemię lniane 100 g

Siemię lniane zawiera składniki, które są niezbędne dla poprawnego funkcjonowania naszego organizmu. Znajduje się w nim : witamina E, cynk, potas, kwasy omega 3, czy fitoestrogeny. Ten skład sprawia, że siemię lniane ma też szereg zastosowań w pielęgnacji skóry i włosów! Poprawia naszą urodę wewnętrznie i zewnętrznie:)

Napisz opinię