Ostatnio przeglądane

Obniżona cena! Cytrynian Magnezu Powiększ

Cytrynian Magnezu

Cytrynian Magnezy bezwodny

Wyprzedaż - 30% - opcje 50 g data przydatności 17.03.2019,  1 kg data przydatności  31.03.2019

Więcej szczegółów7,75 zł (Brutto)

11,07 zł

-30%

 • 50g
 • 250 g
 • 1000 g

Dodaj do listy życzeń

INCI:magnesium citrate
Jakość:Jakość spożywcza
Sposób użycia:W niedoborach magnezu: 0,5-1 łyżeczki raz dziennie, po posiłku. UWAGA: rozpuść w dużej ilości wody, wsyp do szklanki, zalej letnią wodą i wypić. Nigdy nie spożywaj bezpośrednio proszku. Możesz także przygotować kapsułki z magnezem.
INCI: magnesium citrate 
Jakość: Jakość spożywcza 
Sposób użycia: W niedoborach magnezu: 0,5-1 łyżeczki raz dziennie, po posiłku. UWAGA: rozpuść w dużej ilości wody, wsyp do szklanki, zalej letnią wodą i wypić. Nigdy nie spożywaj bezpośrednio proszku. Możesz także przygotować kapsułki z magnezem.  

Najlepszym sposobem na zapewnienie organizmowi optymalnej ilości składników odżywczych jest zróżnicowana dieta. Naturalny źródłem magnezu (naukowcy dla odróżnienia nazywają go biomagnezem ) są rośliny strączkowe, zboża z grubego przemiału, warzywa zielone, kakao.

Zalecana dawka dzienna jonów Magnezu to: dzieci 1-10 lat 150-250 mg, 11-18 lat 300-400 mg, dorośli 300-400 mg.

Natura zadziwia bogactwem – 100 g kakao to aż 442,2 mg Mg, w fasoli mamy 168,9 mg, 100 g czekolady zapewnia 131 mg Mg, pieczywo razowe od 20 do 80 mg jonów magnezu.

Intensywna praca, styl życia: nieregularny sen, posiłki i brak czasu często uniemożliwiają właściwe dbanie o siebie. Powstają niedobory witamin i mikroelementów, w tym magnezu. Dla prawidłowego funkcjonowanie organizmu bardzo ważne jest uzupełnianie jego braków.

Z pomocą przychodzi technologia i farmacja. W lecznictwie stosuje się tlenek magnezu oraz wiele soli: nieorganicznych (węglan, siarczan, siarczan, azotan) oraz organicznych (cytrynian, mleczan, asparginian, glukonian, askorbinian). Przy prawidłowym funkcjonowaniu żołądka i jelit wskazane są związki organiczne: cytrynian, mleczan, asparginian, która maja budowę najbardziej zbliżona do związków magnezu zawartych w pokarmie.

Jako suplement diety: od 166 mg/24h do 332 mg/24h. Dziennie 1/ 2 łyżeczki do 1 łyżeczki  do herbaty.

0,5-1 łyżeczki raz dziennie, po posiłku. UWAGA: rozpuść w dużej ilości wody, wsyp do szklanki, zalej letnią wodą i wypić. Nigdy nie spożywaj bezpośrednio proszku. Możesz także przygotować kapsułki z magnezem.

Przeciwwskazania do stosowania:

Niewydolność nerek, zakażenie dróg moczowych, nowotwory złośliwe, miastenia, hipermagnezemia, może wchodzić w interakcję z lakami przeciw-zakrzepowymi, może nasilać objawy hipotonii.

Wybierz naturalną pielęgnację oraz wzbogać swoją dietę o skinfood

Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, składniki mineralne pro i prebiotyki, witaminy i inne. Dzięki nim wykazuje korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie i ogólne funkcjonowanie organizmu.To prawdziwe skin food.

Inspirują nas słowa Hipokrates ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Uważamy, że najlepszym lekarstwem i jednocześnie kosmetykiem jest pożywienie. Skóra jako nasz największy organ musi być traktowana z troską i rozwagą. Wybieraj do pielęgnacji takie składniki, które możesz także spożywać. Gwarantuje Ci to wyjątkową czystość produktu i bezpieczeństwo.
Oceń 
Aggie 2018-12-28

efekt natychmiastowy

Stosowałam tylko w suplementacji i daje doskonale efekty. Ogólnie unikam suplementów (wierze w zbilansowaną dietę), ale miałam dużo stresów i pojawiły się uciążliwie skurcze mięśni oraz powieki. Jedna porcja (0,5 łyzeczki rozpuszczone w wodzie) załatwia sprawę na dobre. Mega szybko sie wchłania i działa. Polecam taka postać magnezy każdemu kto cierpi na niedobory:)

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Cytrynian Magnezu

  Cytrynian Magnezu

  Cytrynian Magnezy bezwodny

  Wyprzedaż - 30% - opcje 50 g data przydatności 17.03.2019,  1 kg data przydatności  31.03.2019

  Napisz opinię

  Inne produkty