Ostatnio przeglądane

Olej Kokosowy Rafinowany MTS Powiększ

MTS Olej Kokosowy Rafinowany

Zastosuj do maceratów i maści ziołowych. Smaż, piecz i gotuj. Nacieraj skórę, stosuj do olejowania włosów, masowania i przygotowywania świec. Używaj do sprzątania, mycia razem z sodą i kwaskiem cytrynowym.

Więcej szczegółów7,02 zł (cena z VAT)

  • 200 ml
  • 500 ml
  • 900 ml

Dodaj do listy życzeń

Składniki odżywcze: Kwas palmitynowy, Kwas stearynowy, Witamina E 
Diety: Antynowotorowa, Wegańska, Wegetariańska 
Jakość:Jakość spożywcza
Typ produktu:Olej zimnotłoczony nierafinowany
Skład:Olej kokosowy
Kraj pochodzenia:Polska
Zawartość netto:900 ml
Jakość: Jakość spożywcza 
Typ produktu: Olej zimnotłoczony nierafinowany 
Skład: Olej kokosowy 
Kraj pochodzenia: Polska 
Zawartość netto: 900 ml 
Składniki odżywcze:Kwas palmitynowy, Kwas stearynowy, Witamina E
Diety:Antynowotorowa, Wegańska, Wegetariańska

Olej kokosowy to prawdziwy super food. Multi zadaniowy, wszechstronny i łatwy w użyciu.  Ta wersja oleju kokosowego jest oczyszczona/. Bardzo atrakcyjna cena i wysoka stabilność oleju, decyduje o tym, że polecamy używać go nawet jako składnika do ekologicznych środków do sprzątania.

Co jeszcze? Olej kokosowy zawiera bardzo dużo kwasów nasyconych, np.kwas laurynowy 50 - 57 %, który wspomaga układ immunologiczny. Olej ten zawiera również kwasy nasycone stearynowy i palmitynowy oraz kwasy kaprynowy i kapronowy. Ma wysoką zawartość witaminy E.

Badania pokazują (choć powszechnie uważa się, że kwasy nasycone nie są zbyt zdrowe), że ludzie, których dieta opiera się na oleju kokosowym, czyli mieszkający w tropikach, są mniej narażeni na choroby serca, jelita grubego oraz raka. Olej kokosowy sprzyja zachowaniu zdrowia!

Olej świetnie nadaje się do gotowania, pieczenia, smażenia.


Olej kokosowy pielęgnuje suche i łamliwe włosy. Dzięki wysokiej zawartości kwasu laurynowego łatwo wnika we włosy. Zalecany jest również do pielęgnacji skóry suchej i popękanej. Na skórze tworzy warstwę, ochronny film.

Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, składniki mineralne pro i prebiotyki, witaminy i inne. Dzięki nim wykazuje korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie i ogólne funkcjonowanie organizmu.To prawdziwe skin food.

Inspirują nas słowa Hipokrates ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Uważamy, że najlepszym lekarstwem i jednocześnie kosmetykiem jest pożywienie. Skóra jako nasz największy organ musi być traktowana z troską i rozwagą. Wybieraj do pielęgnacji takie składniki, które możesz także spożywać. Gwarantuje Ci to wyjątkową czystość produktu i bezpieczeństwo.

Napisz opinię

MTS Olej Kokosowy Rafinowany

MTS Olej Kokosowy Rafinowany

Zastosuj do maceratów i maści ziołowych. Smaż, piecz i gotuj. Nacieraj skórę, stosuj do olejowania włosów, masowania i przygotowywania świec. Używaj do sprzątania, mycia razem z sodą i kwaskiem cytrynowym.

Napisz opinię

Inne produkty