Ostatnio przeglądane

 Etja Olejek jałowcowy 10 ml Powiększ

Etja Olejek Jałowcowy 10 ml

J_et_ol_jal

Tonizuje, wspomaga usuwanie cellulitu.

Więcej szczegółów15,28 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek otrzymywany z owoców oraz igieł jałowca pospolitego.

Posiada właściwości antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne. Obniża ciśnienie krwi i reguluje gospodarkę płynami w organizmie dlatego znajduje zastosowanie przy cellulitisie, żylakach oraz otyłości. Rozjaśnia, pobudza i wzmacnia umysł, posiada zdolności łagodzenia bólu głowy. Jest stosowany przy bólach menstruacyjnych, przy reumatyzmie i artretyzmie. Płukanie ust roztworem olejku jałowcowego niweluje nieprzyjemny oddech. Zapach świeży, pieprzny i drzewno-korzenny. Odstrasza pchły, wszy oraz kleszcze.


DZIAŁANIE: tonizujące, antyseptyczne, wspomaga usuwanie cellulitu, odtruwające, odkażające.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Jałowcowy 10 ml

Etja Olejek Jałowcowy 10 ml

Tonizuje, wspomaga usuwanie cellulitu.

Napisz opinię

Inne produkty