Ostatnio przeglądane

Bamer Olejek goździkowy 7 ml Powiększ

Bamer Olejek Goździkowy 7 ml

J_bam_ol_goz

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Więcej szczegółówW oczekiwaniu na dostawę

7,23 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny, 100% olejek goździkowy ma zastosowanie w aromaterapii, kosmetyce, może być stosowany jako dodatek do masażu czy kąpieli.Olejek goździkowy przynosi ulgę w bólach zębów, głowy, bólach reumatycznych i nerwobólach. Pobudza wydzielanie soków trawiennych oraz działa wiatropędnie, dlatego też zalecany jest przy biegunkach, wzdęciach, nudnościach.Pielęgnacja skóry:

Olejek działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, pomaga zwalczać wypryski i pryszcze.Zastosowanie: wyroby farmaceutyczne, kosmetyczne, perfumeryjne, preparaty do kąpieli, masaży i aromaterapii. Przemysł spożywczy i chemiczny, nawilżacze, odkurzacze, odświeżanie i dezynfekcja powietrza. W domu, w biurze, w aucie.

Doskonale sprawdza się także w sezonie letnim. Zabierz go na wycieczkę do lasu, czy na grilla - olejek goździkowy odstrasza kleszcze i meszki.

Oceń 
Iwona Szwedo 2017-05-31

Bardzo dobry olejek!

Kupiłam go z myślą o odstraszaniu komarów i kleszczy i faktycznie daje radę! Komary uciekają od tego zapachu, a na kleszcze jeszcze będę musiała go dłużej potestować, ale myślę, że też się sprawdzi ;-) Polecam!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Bamer Olejek Goździkowy 7 ml

Bamer Olejek Goździkowy 7 ml

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Napisz opinię

Inne produkty