Ostatnio przeglądane

Etja Olejek cyprysowy 10 ml Powiększ

Etja Olejek Cyprysowy 10 ml

J_et_ol_cyp

Przyspiesza procesy gojenia się.


Więcej szczegółówW oczekiwaniu na dostawę

22,50 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek otrzymywany z młodych gałązek drzewa cyprysu włoskiego.

Olejek cyprysowy korzystnie wpływa na system krążenia i gospodarkę wodno-tłuszczową dlatego często wykorzystywany jest do leczenia żylaków, hemoroidach, pękających naczyń, cellulitisu oraz przy masażach wyszczuplających. Ma właściwości przeciwbólowe, antyseptyczne oraz ściągające. Pomaga też w stanach lekkiego podenerwowania, rozkojarzenia i rozdrażnienia. Jest stosowany przy leczeniu stanów zapalnych skóry, egzemach, a także przy nadmiernej potliwości. Łagodzi kaszel i udrażnia drogi oddechowe. Tonizuje krążenie i normuje zbyt wysoką temperaturę ciała.

Zapach drewna z delikatną korzenną wonią.


DZIAŁANIE: antyreumatyczne, gojące, przeciwpotne, uspokajające, reguluje gospodarkę płynami, antyseptyczne.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Cyprysowy 10 ml

Etja Olejek Cyprysowy 10 ml

Przyspiesza procesy gojenia się.


Napisz opinię

Inne produkty