Ostatnio przeglądane

Obniżona cena! Rodzinne wakacje Powiększ

Rodzinne wakacje

ks_rod_wak

Szukasz ciekawych miejsc na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi? Chcesz zrelaksować się w hotelu SPA & wellness, a jednocześnie odwiedzić ciekawe zakątki Polski? Połącz przyjemne z pożytecznym.

Więcej szczegółówUwaga! Ostatnie egzemplarze!

12,14 zł (cena z VAT)

30,35 zł

-60%

Dodaj do listy życzeń

Tytuł:Rodzinne wakacje
Podtytuł:Jak połączyć pobyt w SPA z aktywnym wypoczynkiem i atrakcjami dla dzieci
Autor:Dariusz Jędrzejewski
Wydawnictwo:G+J RBA
Seria:Natiol Geographic
Rok wydania:2011
Oprawa:miękka
Format:15.0x21.0
Ilość stron:256
Stan:zafoliowana, nowa
ISBN:978-83-7596-140-9
Tytuł: Rodzinne wakacje 
Podtytuł: Jak połączyć pobyt w SPA z aktywnym wypoczynkiem i atrakcjami dla dzieci 
Autor: Dariusz Jędrzejewski 
Wydawnictwo: G+J RBA 
Seria: Natiol Geographic 
Rok wydania: 2011 
Oprawa: miękka 
Format: 15.0x21.0 
Ilość stron: 256 
Stan: zafoliowana, nowa 
ISBN: 978-83-7596-140-9 

Sanitas per aquam, czyli ‘zdrowy przez wodę’, to jedna ze znanych od starożytności recept na dobre samopoczucie. Pierwsze litery tego łacińskiego zwrotu tworzą skrót SPA, który w ostatnich latach robi oszałamiającą karierę w turystyce. Przedstawiamy propozycje spędzenia rodzinnych wakacji w blisko siedemdziesięciu hotelach SPA & wellness w całej Polsce. Oprócz szczegółowego opisu miejscowości znajdziesz tu listę hotelowych atrakcji dla dzieci i udogodnień dla rodzin. Opisaliśmy tu nie tylko słynne miejscowości uzdrowiskowe i wypoczynkowe, ale również małe, nieznane wsie, piękne zakątki położone wśród lasów, nad jeziorami, nad morzem i w górach. Ich piękno odkryjesz podczas spacerów, wycieczek rowerowych i konnych oraz uprawiając inne formy aktywnego wypoczynku. Filozofia SPA & wellness to bowiem nie tylko zabiegi i ćwiczenia, ale i podejście do życia.

W książce znajdziesz:
• opisy miejscowości i regionów turystycznych,
• propozycje wycieczek pieszych i rowerowych,
• opisy terenów narciarskich,
• propozycje rodzinnego zwiedzania,
• szczegółowe opisy hoteli,
• przykładowe ceny zabiegów i pakietów wypoczynkowych.

Dariusz Jędrzejewski jest fotografem i autorem książek historycznych: Niemiecka Broń Pancerna 1939–1945, Sojusznicy Panzerwaffe – Bułgarskie Wojska Pancerne oraz Sojusznicy Luftwaffe, a także przewodników turystycznych: Kraków oraz Poznań w serii Miasta dla Ciekawych, Okolice Krakowa oraz Zakątki na urlop i weekend w serii Miejsca Magiczne. Jego zdjęcia ukazały się w przewodnikach i albumach wydawnictw Hachette, Muza i Carta Blanca.

Napisz opinię

Rodzinne wakacje

Rodzinne wakacje

Szukasz ciekawych miejsc na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi? Chcesz zrelaksować się w hotelu SPA & wellness, a jednocześnie odwiedzić ciekawe zakątki Polski? Połącz przyjemne z pożytecznym.

Napisz opinię