Ostatnio przeglądane

Guarana 200 g

M_gua_200

  • stymuluje przemianę tłuszczu w energię
  • zawiera około 5x więcej kofeiny niż kawa
  • poprawia koncentrację
  • produkt jakości spożywczej

Więcej szczegółów33,75 zł (cena z VAT)

Dodaj do listy życzeń

INCI:Paulinia Cupana Powder
Jakość:100% naturalny , Jakość spożywcza
Termin przydatności:28-02-2018
INCI: Paulinia Cupana Powder 
Jakość: 100% naturalny , Jakość spożywcza 
Termin przydatności: 28-02-2018 

Guarana (Paulinia cupana) zawiera związki, które stymuluje przemianę tłuszczu w energię. Dodaje na długo energię, gdyż powoli uwalnia się w żołądku. W odróżnieniu od kawy, guarana zapewnia przynajmniej 6 godzin czystej energii. Nie warto pić często kawy - szkoda żołądka ! 
Daje uczucie sytości na wiele godzin !


Guarana zawiera około 5x więcej kofeiny niż kawa. A ponieważ jest ona połączona z innymi związkami, m.in. garbnikami wykazuje lepsze działanie pobudzające na psychikę, niż tylko na samo ciało. 

Działanie guarany: pobudza układ nerwowy,poprawia koncentrację, przyspiesza i ułatwia procesy myślowe,znosi uczucie zmęczenia, senności,chroni przed wolnymi rodnikami,stymuluje metabolizm zwiększa spalanie cukrów i tłuszczy, zmniejsza apetyt,pomaga rzucić palenie

Przeciwwskazania: Jeżeli masz spore nadciśnienie, masz słabe serce.
Nie spożywaj wieczorem, chyba że chcesz siedzieć długo w nocy !

Produkt spożywczy!

Guarana extra fine - drobnomielona - znakomita jakość i działanie. Posiada nieco mniej kofeiny (powyżej 4%), lecz jest lepiej przyswajalna, a co za tym idzie w efekcie pobudza bardzo intensywnie. Przyjemna w smaku i w działaniu. Polecana do częstego,także codziennego stosowania.

Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, składniki mineralne pro i prebiotyki, witaminy i inne. Dzięki nim wykazuje korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie i ogólne funkcjonowanie organizmu.To prawdziwe skin food.

Inspirują nas słowa Hipokrates ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Uważamy, że najlepszym lekarstwem i jednocześnie kosmetykiem jest pożywienie. Skóra jako nasz największy organ musi być traktowana z troską i rozwagą. Wybieraj do pielęgnacji takie składniki, które możesz także spożywać. Gwarantuje Ci to wyjątkową czystość produktu i bezpieczeństwo.
Oceń 
drab123 2016-01-13

Polecam wszystkim

Smak? trzeba go polubić-jest dość specyficzny, jeżeli chodzi o energię to ja chyba jestem zbyt odporna na jej działanie... Ale będę dalej stosować, może mi pomoże. [Opinia z dnia22-02-14 przeniesiona z poprzedniej wersji sklepu]

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Guarana 200 g

Guarana 200 g

  • stymuluje przemianę tłuszczu w energię
  • zawiera około 5x więcej kofeiny niż kawa
  • poprawia koncentrację
  • produkt jakości spożywczej

Napisz opinię

Inne produkty