Ostatnio przeglądane

Perma-Guard Ziemia okrzemkowa amorficzna 500 g - wiaderko Powiększ

Sprzedaż zakończona. Polecamy inne nasze produkty.

Perma-Guard Ziemia okrzemkowa amorficzna 1000 g - wiaderko

M_pg_zie_okr_amo_wia_1000

Doskonały składnik diety dla piękna. Ma właściwości bakteriobójcze i amfoteryczne (reaguje z kwasami i zasadami), dzięki temu pomaga usunąć z układu pokarmowego pasożyty. 


Więcej szczegółówDodaj do listy życzeń

Diety: Dla sportowców, Oczyszczająca, Odchudzająca, Przeciwstarzeniowa, Wegańska, Wegetariańska 
Poprawa zdrowia: Obniżenie poziomu cholosterolu, Oczyszczanie organizmu, Odchudzenie, Pobudzenie metabolizmu, co wspomaga utratę wagi 
Jakość:100% naturalny
Skład:100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna)
Zawartość netto:1000 g
Jakość: 100% naturalny  
Skład: 100% ziemi okrzemkowej pochodzenia słodkowodnego (krzemionka amorficzna) 
Zawartość netto: 1000 g 
Diety:Dla sportowców, Oczyszczająca, Odchudzająca, Przeciwstarzeniowa, Wegańska, Wegetariańska
Poprawa zdrowia:Obniżenie poziomu cholosterolu, Oczyszczanie organizmu, Odchudzenie, Pobudzenie metabolizmu, co wspomaga utratę wagi

Dieta dla zdrowia

Ziemia okrzemkowa to naturalnie ukształtowana mineralna skała osadowa. Bogata w krzem, który wpływa na budowę naszych kości, mięśni, naczyń krwionośnych oraz włosów i paznokci. Wzmacnia i poprawia funkcjonowanie ważnych organów. 

Ziemia okrzemkowa Perma - Guard zawiera krzem (w dużej ilości), magnez, sód, wapń i żelazo. Spożywanie jej wpływa na wzmocnienie i poprawia pracę ważnych organów jak serce, płuca i wątroba. Pomaga obniżyć cholesterol i reguluje ciśnienie krwi.


Ziemia okrzemkowa jest surowcem o wyjątkowej konstrukcji. Składa się z mikroskopijnej wielkości skorupek o cylindrycznej budowie, które są bardzo amfoteryczne, dzięki czemu łatwo przenikają przez błony komórkowe. Wpływa to na ich funkcję oczyszczająca organizm - pomagają zawalczyć i wydalić pasożyty układu pokarmowego!
Poprawia witalność organizmu oraz odporność. Wspomoże Cię również w walce z bezsennością.

Dieta dla piękna.

Ziemia Okrzemkowa Perma - Guard do surowiec, który możesz stosować wewnętrznie i zewnętrznie. Krzem ma odżywcze działanie na naszą skórę oraz jest budulcem włosów i paznokci. Dzięki właściwościom, które wpływają na regenerację tkanki łącznej okołomieszkowej - zapobiega wypadaniu włosów. 


Ziemię okrzemkową
możesz używać do pielęgnacji ciała. Jej budowa sprawia, że nadaje się do polerowania płytki paznokcia. Wygładzi i odżywi również skórę, dlatego można ją stosować w postaci peelingu. Doskonale złuszcza naskórek. Ponadto krzem pomaga zachować skórę w dobrej kondycji i wyrównuje je koloryt. Maski do ciała z zastosowaniem ziemi okrzemkowej będą pomocne przy regeneracji skóry z łuszczycą lub wysypką.

Doskonały składnik diety dla piękna.

Zalecane spożycie:
 
Dorośli zaczynają od spożywania 1 miarki dziennie (3g) rozpuszczając produkt w szklance wody. Stopniowo zwiększając ilość miarek do maksymalnej ilości 5 miarek dziennie (15g). Tempo zwiększania dawki dziennej zależy od indywidualnych preferencji spożywającego. Zwykle zajmuje to od jednego do kilku tygodni. Należy obserwować reakcję własnego organizmu. Jeżeli nastąpią jakiekolwiek niepożądane reakcje organizmu, należy zmniejszyć dawkę do pół miarki (1,5g) i zacząć stosowanie od początku.

Stosując produkt pamiętaj, iż każdego dnia powinieneś wypić 2 litry wody. Dzieci (od 12 roku życia). Ich maksymalna dzienna dawka to 7,5g, dawkę taka należy stopniować zaczynając od 0,5 miarki czyli (1,5g) produktu. 1 - miarka odpowiada płaskiej łyżeczce od herbaty.Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, składniki mineralne pro i prebiotyki, witaminy i inne. Dzięki nim wykazuje korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie i ogólne funkcjonowanie organizmu.To prawdziwe skin food.

Inspirują nas słowa Hipokrates ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Uważamy, że najlepszym lekarstwem i jednocześnie kosmetykiem jest pożywienie. Skóra jako nasz największy organ musi być traktowana z troską i rozwagą. Wybieraj do pielęgnacji takie składniki, które możesz także spożywać. Gwarantuje Ci to wyjątkową czystość produktu i bezpieczeństwo.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Perma-Guard Ziemia okrzemkowa amorficzna 1000 g - wiaderko

Perma-Guard Ziemia okrzemkowa amorficzna 1000 g - wiaderko

Doskonały składnik diety dla piękna. Ma właściwości bakteriobójcze i amfoteryczne (reaguje z kwasami i zasadami), dzięki temu pomaga usunąć z układu pokarmowego pasożyty. 


Napisz opinię

Inne produkty