Ostatnio przeglądane

Glinka Biała farmaceutyczna spożywcza Powiększ

Glinka Biała Kaolin spożywcza

  • glinka spożywcza
  • wiąże toksyny krążące w organizmie
  • obniża ryzyko autointoksykacji

Więcej szczegółów12,68 zł (Brutto)

  • 100 g
  • 500 g
  • 1000 g
  • 4000 g

Dodaj do listy życzeń

Działanie: Detoksykujące, Oczyszczające 
Cechy: Bez cukru, Bez laktozy, Bez glutenu 
Diety: Oczyszczająca, Wegetariańska, Wegańska 
Poprawa zdrowia: Oczyszczanie organizmu 
INCI:White Kaolinite Clay
Jakość:100% naturalny , Wegański, Jakość spożywcza
Typ produktu:Glinka
Przechowywanie:Szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej
Kraj produkcji:Niemcy
INCI: White Kaolinite Clay 
Jakość: 100% naturalny , Wegański, Jakość spożywcza 
Typ produktu: Glinka 
Przechowywanie: Szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej 
Kraj produkcji: Niemcy 
Działanie:Detoksykujące, Oczyszczające
Cechy:Bez cukru, Bez laktozy, Bez glutenu
Diety:Oczyszczająca, Wegetariańska, Wegańska
Poprawa zdrowia:Oczyszczanie organizmu

Glinka biała KAOLINITE – nazywana również glinką porcelanową. Bogata w krzem i minerały. Wydobywana z głębi ziemi. Przygotowana z odpowiednich skał osadowych, osady suszy się w pełnym słońcu a następnie rozdrabnia. Glinka o niezwykłej delikatności i lekkiej konsystencji zarówno do zastosowań farmaceutycznych jak i kosmetycznych.


SKŁADNIKI: Glinka zawiera krzem, żelazo, potas, magnez, tytan, sód, wapń, duże ilości glinu.


DZIAŁANIE:

Glinka kaolinowa posiada znakomite właściwości absorbujące, co w praktyce oznacza, iż stosowana wewnętrznie wiąże toksyny krążące w organizmie i przyspiesza proces ich wydalania. Glinka jest znakomitą pomocą dla adsorbcji zastałej żółci podczas oczyszczania organizmu ponieważ obniża ryzyko autointoksykacji (samozatrucie własnymi produktami przemiany materii). Świetnie sprawdza się w walce z kacem.

Glinkę białą stosuje się przy wielu schorzeniach. Picie wodnego roztworu glinki wzmacnia zęby i wpływa na znaczne polepszenie procesu trawienia. Oczyszczanie organizmu z toksyn, złogów żółciowych. 


DAWKOWANIE:

Glinkę należy rozcieńczyć z wodą (1 szklanka). Wypić powstałą zawiesinę w całości małymi łykami. Do pozostałych resztek dolewamy wody I również wypijamy. Na początku stosowania glinka może wywołać zaparcia, taki stan może wskazywać na chorobę układu pokarmowego.

Nie da się zanieczyścić jelit glinką. Po prostu trzeba wiedzieć że w wypadku zaparć (a na nie cierpi większość chorych) koniecznie należy robić lewatywy, w tym także z roztworu z glinki.

Jeżeli osoba uważa, że ma chory i zanieczyszczony układ pokarmowy, należy regulować ilość stosowanej glinki w zależności od potrzeb organizmu. Na jeden cykl zużywa się zwykle 1 kg glinki.

Pierwszy cykl: 1–2 duże łyżki glinki na 3 litry wody, umieścić w słoiku pod przykryciem. Następnie od czasu do czasu wstrząsając, zostawić na 12–24 godziny. Pić wodę niedużymi dawkami 0,5–1 l. w ciągu doby, aż do stabilizacji pracy układu pokarmowego i poprawienia konsystencji stolca. Osad z glinki zlewać i stosować do innych celów. Następnie należy zaczynać pić mętną, wstrząśniętą wodę. Następnie stosować proszek z glinki po 0,5 małej łyżeczki 3 razy dziennie w ciągu jednego lub dwóch tygodni.

Drugi i trzeci cykl stosowania: jedną pełną małą łyżeczkę do herbaty 3 razy dziennie. Najlepiej spożywać glinkę (w jakimkolwiek stanie):

rano – na czczo, wieczorem przed snem, w ciągu dnia – pół godziny przed posiłkiem lub półtorej do dwóch godziny po jedzeniu. Stosowanie wewnętrzne glinki czasami może trwać kilka miesięcy, a nawet rok. Stosowne jest jednak robienie przerw, żeby nie przyzwyczaić żołądka do glinki.

Można na przykład przyjmować glinkę przez 21 dni, po czym zrobić 9-dniową przerwę. Długość cyklu przyjmowania glinki każda osoba powinna dostosować do stanu i potrzeb swojego organizmu.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Czasami na początku leczenia może się wydawać, że choroba się zaostrzyła. Ale nie istnieje leczenie bez zaostrzenia się objawów – to powszechnie znany fakt. Jeżeli choroba się zaostrzyła, oznacza to, że glinka przyciąga toksyny związane z samą chorobą, wyprowadza je z organizmu i sprzyja wyzdrowieniu. W tych przypadkach należy postarać się zlikwidować syndrom bólowy, stosując glinkę w miejscach bólu.

W trakcie wewnętrznego stosowania glinki w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, nie należy przyjmować leków i zastrzyków. Tego typu substancje zanieczyszczają organizm toksynami. Taka kuracja mija się z celem.


Wybierz naturalną pielęgnację oraz wzbogać swoją dietę o skinfood

Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, składniki mineralne pro i prebiotyki, witaminy i inne. Dzięki nim wykazuje korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie i ogólne funkcjonowanie organizmu.To prawdziwe skin food.

Inspirują nas słowa Hipokrates ” Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Uważamy, że najlepszym lekarstwem i jednocześnie kosmetykiem jest pożywienie. Skóra jako nasz największy organ musi być traktowana z troską i rozwagą. Wybieraj do pielęgnacji takie składniki, które możesz także spożywać. Gwarantuje Ci to wyjątkową czystość produktu i bezpieczeństwo.

 

Wypróbuj nawilżającą maseczkę do twarzy: wymieszaj łyżeczkę glinki z łyżeczką jogurtu naturalnego lub sojowego, dodaj 0,5 łyżeczki oleju marula. Nałóż na twarz i szyję na 4-8 min. Zmyj letnią wodą. Zużyj bezpośrednio po przygotowaniu. Stosuj raz w tygodniu, aby uzyskać efekt rozświetlenia, wygładzenia poprawy napięcia skóry.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Glinka Biała Kaolin spożywcza

Glinka Biała Kaolin spożywcza

  • glinka spożywcza
  • wiąże toksyny krążące w organizmie
  • obniża ryzyko autointoksykacji

Napisz opinię

Inne produkty