Ostatnio przeglądane

ETJA Olejek Cynamonowy 10 ml

J_et_ole_cyn

Wypróbuj korzennego zapachu cynamonu w 100% naturalnym olejku. Doskonale sprawdza się w aromaterapii lub jako dodatek do domowych kosmetyków o działaniu antyseptycznym, rozjaśniającym i przeciwgrzybiczym.

Naturalnie, prosto i w 100% cynamonowo:)

Więcej szczegółów15,19 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Działanie: Ściągające, Ujędrniające, Przeciwgrzybicze , Przeciwbakteryjne, Poprawia elastyczność 
Wypróbuj w recepturach do ciała: Olejki do masażu , Olejki do ciała, Mieszanki do kąpieli, Masła do ciała, Kosmetyki do pielęgnacji stóp, Balsamy do ciała 
INCI:Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil
Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Rola składnika w gotowym kosmetyku:Substancja zapachowa, Substancja aktywna
Zastosowanie:odświeżanie i aromatyzacja powietrza, kosmetyki, kominki aromateraputyczne, aromaterapia
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Kraj produkcji:Azja
Zawartość netto:10 ml
INCI: Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil  
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Rola składnika w gotowym kosmetyku: Substancja zapachowa, Substancja aktywna 
Zastosowanie: odświeżanie i aromatyzacja powietrza, kosmetyki, kominki aromateraputyczne, aromaterapia 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 
Kraj produkcji: Azja 
Zawartość netto: 10 ml 
Działanie:Ściągające, Ujędrniające, Przeciwgrzybicze , Przeciwbakteryjne, Poprawia elastyczność
Wypróbuj w recepturach do ciała:Olejki do masażu , Olejki do ciała, Mieszanki do kąpieli, Masła do ciała, Kosmetyki do pielęgnacji stóp, Balsamy do ciała

Naturalny olejek cynamonowy pozyskiwany z kory cynamonowca cejlońskiego w procesie destylacji parą wodną. Jest jednym z najsilniejszych naturalnych antyseptyków. Posiada silne właściwości rozgrzewające, przeciwzapalne i ściągające.

W aromaterapii służy do masażu przy bólach reumatycznych, silnie pobudza krążenie, przez co pozytywnie wpływa na likwidację cellulitu i nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Ze względu na dodatkowe właściwości antybakteryjnie i przeciwwirusowe, pomocny jest przy infekcjach górnych dróg oddechowych, przeziębieniu oraz katarze. Olejek cynamonowy jest jednym z najsilniejszych antyseptyków stosowanych w aromaterapii. 


Cynamon dla skóry


Zastosowany na skórę działa rozjaśniająco, odkażająco, ściągająco, ujędrniająco, likwiduje ropnie, wypryski, zapobiega plamom potrądzikowym i przerostowi blizn.


Silny wpływ przeciwbakteryjny wywierają nie tylko aldehydy i kwas cynamonowy, ale również eugenol (zawarty również w olejku goździkowym), stosowany powszechnie. Silnie ściąga pory skóry.


Wykorzystaj go jako dodatek do masażu aromaterapeutycznego - rozgrzewa skórę, pomaga zrelaksować się zmysłom.


Cynamon dla zdrowia


Olejek cynamonowy jest przydatny na takie dolegliwości jak katar, przeziębienie, czy infekcje górnych dróg oddechowych.

Latem pomaga odstraszać kąśliwe komary.


Dołącz go do domowego laboratorium:)

Brak komentarzy

Napisz opinię

ETJA Olejek Cynamonowy 10 ml

ETJA Olejek Cynamonowy 10 ml

Wypróbuj korzennego zapachu cynamonu w 100% naturalnym olejku. Doskonale sprawdza się w aromaterapii lub jako dodatek do domowych kosmetyków o działaniu antyseptycznym, rozjaśniającym i przeciwgrzybiczym.

Naturalnie, prosto i w 100% cynamonowo:)

Napisz opinię

Inne produkty