Ostatnio przeglądane

Etja Olejek grejpfrutowy 10 ml Powiększ

Etja Olejek Grejpfrutowy 10 ml

J_et_ol_gre

Pobudza i działa antydepresyjnie.

Więcej szczegółówUwaga! Ostatnie egzemplarze!

11,82 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek otrzymywany z owoców drzewa grejpfrutowego.

Działa tonizująco oraz antydepresyjnie. Pobudza system limfatyczny i tym samym odżywia komórki tkanek. Skuteczny w walce z otyłością i w przypadku zatrzymania płynów organicznych. Ma działanie rozluźniające i łagodzi bóle migrenowe oraz objawy zmęczenia. Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania lub wystawiana skóry na promienie UV. Orzeźwiający, słodki, świeży cytrusowy zapach.


DZIAŁANIE: antydepresyjne, pobudzające, tonizujące, antytoksyczne, wspomaga usuwanie cellulitu.

Zobacz więcej

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Grejpfrutowy 10 ml

Etja Olejek Grejpfrutowy 10 ml

Pobudza i działa antydepresyjnie.

Napisz opinię

Inne produkty