Ostatnio przeglądane

Bamer Olejek sosnowy 7 ml Powiększ

Bamer Olejek Sosnowy 7 ml

J_bam_ol_sos

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Więcej szczegółów6,72 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Działanie:

Łagodzi bóle reumatyczne i gośćcowe, rwy kulszowej i artretyzmu, stąd jest często dodawany do olejków i pianek kąpielowych.  Dlatego do kąpieli olejek należy podawać w strumień wlewanej wody, aby go rozprowadzić w maksymalnie rozdrobnionej postaci i należy nie dopuszczać do gromadzenia się olejku na powierzchni wody, gdyż może podrażniać.
Olejek ten działa też pobudzająco i odświeżająco przy zmęczeniu umysłowym. Relaksuje i ma działanie wzmacniające na system immunologiczny - zwiększa odporność organizmu.


Pielęgnacja skóry:

Olejek sosnowy ma działanie antyseptyczne na skórę. Należy jednak pamiętać aby nie nanosić go bezpośrednio na skórę ponieważ może wywołać podrażnienia.

 

Oceń 
Iwona Szwedo 2017-08-17

Wspaniały!

Używam olejku, jak i olejku świerkowego jako odświeżacz powietrza w kominku zapachowym. Zapach jest wspaniały-leśny, żywiczy, cudowny! Mieszkam praktycznie w lesie i kocham zapach sosny i świerku, a teraz mogę cieszyć się lasem również i w domu! Polecam jak najbardziej!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Bamer Olejek Sosnowy 7 ml

Bamer Olejek Sosnowy 7 ml

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Napisz opinię

Inne produkty