Ostatnio przeglądane

Etja Olejek Ylang-Ylang 10 ml Powiększ

Etja Olejek Ylang-Ylang 10 ml

J_et_ol_yla_yla

Działa tonizująca, antydepresyjnie.

Więcej szczegółów18,47 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek otrzymuje się z kwiatów drzewa ylang-ylang.

Jest często wykorzystywany jako afrodyzjak, reguluje pobudliwość. Odpręża oraz wspomaga sen, a także uspokaja. Równoważy poziom hormonów i ma powiązania z narządami rodnymi. Pomaga w przypadku depresji poporodowej. Bardzo skuteczny w zaburzeniach emocjonalnych, bądź fizycznych, będących następstwem braku pewności siebie. Ze względu na swój przyjemny zapach oraz właściwości często jest składnikiem luksusowych perfum.

Zapach kwiatowy, słodki, egzotyczny.


DZIAŁANIE: dezodoryzujące, tonizujące, antydepresyjne, pobudzające /afrodyzjak/.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Ylang-Ylang 10 ml

Etja Olejek Ylang-Ylang 10 ml

Działa tonizująca, antydepresyjnie.

Napisz opinię

Inne produkty