Ostatnio przeglądane

Obniżona cena! Bamer Olejek cedrowy 7 ml Powiększ

Bamer Olejek Cedrowy 7 ml

J_bam_ol_ced

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Wyprzedaż -22%  - Minimalna data przydatności 30.04.2024

Więcej szczegółówUwaga! Ostatnie egzemplarze!

5,64 zł (Brutto)

7,23 zł

-22%

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Olejek cedrowy może być stosowany w chorobach dróg oddechowych, dróg moczowych, w stanach napięcia nerwowego.Pielęgnacja skóry: Olejek cedrowy odgrywa ważną rolę podczas leczenia chorób skóry: zapobiega swędzeniu, uśmierza ból i goi. Jest zalecany do użytku zewnętrznego. Dodaj go do zestawu olejków eterycznych przeznaczonych do masaży, maseczek i odżywek do włosów (nawet do tych gotowych możemy dodać parę kropel). Ma też działanie uspokajające. Utrwala zapach perfum. Wzmacnia tkankę limfatyczną, rozkłada tłuszcze, wspomaga zwalczanie cellulitu. Łagodzi trądzik, wysypkę i swędzenie skóry. Hamuje przetłuszczanie i wypadanie włosów.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Bamer Olejek Cedrowy 7 ml

Bamer Olejek Cedrowy 7 ml

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Wyprzedaż -22%  - Minimalna data przydatności 30.04.2024

Napisz opinię

Inne produkty