Ostatnio przeglądane

Etja Olejek tatarakowy 10 ml Powiększ

Sprzedaż zakończona. Polecamy inne nasze produkty.

Etja Olejek Tatarakowy 10 ml

J_et_ol_tat

Bakteriobójczy i przeciwskurczowy.

Więcej szczegółówDodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek otrzymuje się z kłącza tataraku zwyczajnego.

Posiada działanie rozluźniające na przewód pokarmowy (wiatropędnie), pobudzające apetyt. Dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym i przeciwświądowym można go stosować jako składnik płukanek do gardła, oraz do kąpieli leczniczych w wielu chorobach skóry np. łupieżu. Stosowany przy nerwobólach, rwie kulszowej (wcieranie). Działa także uspokajająco, antystresowo i przeciwzapalnie.

Zapach głęboki, słodki, ziemisto-korzenny.


DZIAŁANIE: bakteriobójcze, przeciwskurczowe, przeciwbólowe.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Tatarakowy 10 ml

Etja Olejek Tatarakowy 10 ml

Bakteriobójczy i przeciwskurczowy.

Napisz opinię

Inne produkty