Ostatnio przeglądane

Etja Olejek jodłowy 10 ml Powiększ

Sprzedaż zakończona. Polecamy inne nasze produkty.

Etja Olejek Jodłowy 10 ml

J_et_ol_jod

Działa przeciwzapalnie, antyseptyczne.

Więcej szczegółówDodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek jodłowy otrzymywany z młodych pędów jodły pospolitej.

Działa pobudzająco i odświeżająco na zmęczony umysł. Usuwa objawy zmęczenia, wyczerpania nerwowego i nerwobóle. Może ograniczyć nadmiernie wydzielanie potu i pobudzić krążenie. Dzięki właściwościom rozgrzewającym może łagodzić objawy reumatyzmu i artretyzmu. Posiada ostry, świeży, drzewny zapach.


DZIAŁANIE: antyseptyczne, przeciwzakaźne, przeciwzapalne, łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Jodłowy 10 ml

Etja Olejek Jodłowy 10 ml

Działa przeciwzapalnie, antyseptyczne.

Napisz opinię

Inne produkty