Ostatnio przeglądane

Etja Olejek pomarańczowy 10 ml Powiększ

Etja Olejek Pomarańczowy 10 ml

J_et_ol_pom

Uspokaja, tonizuje.

Więcej szczegółówUwaga! Ostatnie egzemplarze!

9,24 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek otrzymuje się z owoców drzewa pomarańczowego.

Ma właściwości antyseptyczne, uspokajające i tonizujące. Doskonały przy wszelkiego rodzaju depresjach, napięciach nerwowych, skurczach mięśni. Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania lub wystawiana skóry na promienie UV.

Orzeźwiający, słodki, świeży owocowy zapach.


DZIAŁANIE: antydepresyjne, uspokajające, tonizujące.

Zobacz więcej

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Pomarańczowy 10 ml

Etja Olejek Pomarańczowy 10 ml

Uspokaja, tonizuje.

Napisz opinię

Inne produkty