Ostatnio przeglądane

Bamer Olejek Rozmarynowy 7 ml Powiększ

Bamer Olejek Rozmarynowy 7 ml

J_bam_ol_roz

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Więcej szczegółówW oczekiwaniu na dostawę

7,23 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Inhalacje z olejkiem rozmarynowym działają stymulująco na centralny układ nerwowy w tym mózg. Od kilkuset lat uważa się że rozmaryn rozjaśniają umysł ułatwiając proces myślenia i poprawia pamięć. W literaturze można też spotkać informacje, że dobre rezultaty daje stosowanie rozmarynu przy oziębłości seksualnej i apatii. Jak wiele olejków olejek rozmarynowy działa antyseptycznie dlatego stosuje się w formie inhalacji przy infekcjach górnych dróg oddechowych.

 

Pielęgnacja skóry: przy pielęgnacji skóry i włosów z powodzeniem wykorzystuje się jego właściwości antybakteryjne i antygrzybicze.

Oceń 
tofffi 2015-11-19

Pielęgnacja włosów

Kupiłam ten olejek z myślą o OCM (sprawdza się świetnie) i bardzo go polubiłam. Jest genialny przy infekcjach dróg oddechowych (sam lub w mieszance z eukaliptusowym z drzewa herbacianego i lawendowym), przydaje się jako dodatek do glinek i maseczek oczyszczających, jednak najbardziej mi pasuje do pielęgnacji włosów, zmieszany z szamponem i olejkiem eukaliptusowym - genialnie oczyszcza skórę, odświeża, pomaga zwalczyć łupież i odtłuszcza. Lubię ten zapach. [Opinia z dnia 04-03-2015 przeniesiona z poprzedniej wersji sklepu]

  • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

Bamer Olejek Rozmarynowy 7 ml

Bamer Olejek Rozmarynowy 7 ml

  • odświeżacz powietrza
  • dodatek do kąpieli i masażu
  • aromaterapia
  • stosowany w kosmetyce

Napisz opinię

Inne produkty