Ostatnio przeglądane

Etja Olejek Bergamotowy 10 ml Powiększ

Etja Olejek Bergamotowy 10 ml

J_et_ol_ber

Uspokaja i działa antydepresyjnie.

Więcej szczegółówW oczekiwaniu na dostawę

10,97 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek bergamotowy otrzymuje się z owoców drzewa bergamotowego.

Jest doskonałym antyseptykiem i znajduje szerokie zastosowanie w terapii wszelkich infekcji. Ma działanie łagodzące napięcia nerwowe, stresy, emocje, stany depresji i melancholii. Może być pomocny przy „powrocie do siebie” po chorobie psychicznej lub fizycznej. Ogranicza aktywność wirusa opryszczki, wywołującej tzw. zimno. Jego zapach pobudza umysł do pracy, orzeźwia i odświeża-rozjaśnia umysł. Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania lub wystawiana skóry na promienie UV. Orzeźwiający, świeży cytrusowy zapach.


DZIAŁANIE: antydepresyjne, antyseptyczne, uspokajające, tonizujące, dezodoryzujące.

Zobacz więcej

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Bergamotowy 10 ml

Etja Olejek Bergamotowy 10 ml

Uspokaja i działa antydepresyjnie.

Napisz opinię

Inne produkty