Ostatnio przeglądane

Etja Olejek eukaliptusowy 10 ml Powiększ

Etja Olejek Eukaliptusowy 10 ml

J_et_ol_euk

  • Działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo.
  • Odstrasza owady - w tym kleszcze.
  • Orzeźwia umysł w przypadku przeziębienia lub gorączki siennej.

Więcej szczegółów10,12 zł (Brutto)

Dodaj do listy życzeń

Jakość:100% naturalny
Typ produktu:Olejek eteryczny
Sposób użycia:Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii.
Przeciwwskazania:Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży.
Jakość: 100% naturalny  
Typ produktu: Olejek eteryczny 
Sposób użycia: Dodaj kilka kropli do domowego kosmetyku lub kąpieli. Można stosować w kominkach zapachowych i nawilżaczach powietrza oraz do inhalacji i aromaterapii. 
Przeciwwskazania: Unikaj kontaktu z oczami. Nie stosuj wewnętrznie (doustnie). Nie stosuj nierozcieńczonego olejku na skórze. Należy ostrożnie stosować u małych dzieci, osób skłonnych do uczuleń i kobiet w ciąży. 

Naturalny olejek uzyskiwany z liści eukaliptusa ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Stosuje się go w terapii infekcji górnych dróg oddechowych, katarze, kaszlu, zapaleniu zatok oraz przy bólach reumatycznych.

Olejek eukaliptusowy pobudza mechanizmy odpornościowe ustroju. Rozkurcza oskrzela, upłynnia zalegającą wydzielinę śluzową oraz udrażnia zatoki oboczne nosa. Orzeźwia umysł w przypadku przeziębienia lub gorączki siennej. Doskonały na ukąszenia owadów (łagodzi swędzenie), oparzenia, rany i pęcherze. Działa wykrztuśnie, przeciwzapalnie i dezynfekująco, dlatego często wykorzystywany jest do inhalacji powietrza. Skutecznie odkaża pomieszczenia w razie wystąpienia infekcji lub choroby zakaźnej. Silnie orzeźwiający, ostry, przenikliwy, lekko słodki zapach.

DZIAŁANIE: przeciwbólowe, bakteriobójcze, antyseptyczne, przeciwskurczowe, przeciwzakaźne, antydepresyjne, łagodzi skutki ukąszeń oraz odstrasza owady (np. kleszcze), łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych oraz objawy przeziębienia, kaszel, katar.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Etja Olejek Eukaliptusowy 10 ml

Etja Olejek Eukaliptusowy 10 ml

  • Działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo.
  • Odstrasza owady - w tym kleszcze.
  • Orzeźwia umysł w przypadku przeziębienia lub gorączki siennej.

Napisz opinię

Inne produkty