Darmowe próbki glinek to idealny sposób na wybranie idealnej dla siebie.

Stałe Klientki naszego sklepu wiedzą o możliwości wybrania odpowiednich dla siebie darmowych próbek do każdego zamówienia:) Wszystkich “Zielonych” w naszym sklepie lub tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z naturalnymi kosmetykami, informujemy o takiej możliwości.

Co najważniejsze to  do Was należy wybór próbki surowca. To idealne rozwiązanie, jeżeli zastanawiacie się nad zapachem, konsystencją, czy reakcją skóry na skład produktu. Możecie wybierać w hydrolatach, olejach, ekstraktach, substancjach aktywnych, masłach, glinkach, algach, orzechach piorących… taaak…i gotowych kosmetykach znanych i cenionych marek jak Orientana, Sylveco, Aubrey, GoCranberry i nie tylko.

O tym ile próbek przysługuje Wam do zamówienie dowiecie się w regulaminie umieszczonym na stronie- tu.

Zachęcamy do testowania naszych surowców.  Ułatwić Wam to wybranie odpowiedniego dla siebie produktu:)

Próbki olejów i hydrolatów

Zmieniliśmy opakowania próbek płynnych surowców na Probówki Eppendorfa.

Pragniemy również poinformować nasze stałe Klientki (te, które od dłuższego czasu kochają- jak my -domowe kosmetyki) o zmianie opakowań próbek płynnych. Dotyczy to olejów, hydrolatów i płynnych substancji aktywnych (jak kolagen “s”, czy mleczko pszczele).

Skorzystaliśmy ze zdobyczy nauki oraz technologii i postawiliśmy na tzw. Probówka Eppendorfa.

Dlaczego? Dlatego, że są:

 • Produkowane z jednego rodzaju materiału, zazwyczaj z tworzywa  polipropylenowego. Jednorodne materiały o wiele łatwiej jest poddać recyklingowi.
 • Produkowane z mniejszej ilości materiału niż butelkę i nakrętkę, są bardziej ekologiczne i ekonomiczne.
 • Wyposażone w zatrzaskową pokrywkę, która zamyka je szczelnie. Nowe opakowania są przede wszystkim łatwe w użyciu –  wygodnie się je otwiera i zamyka. Nie przeciekają.
 • Odporne na wszelkie substancje, wysokie i niskie temperatury.
 • Przeźroczyste, co daje wgląd w jakość produktu, pozwala lepiej
  probki-alg

  Dzięki darmowym próbkom może sprawdzić, które nasze surowce najbardziej Ci odpowiadają.

  go ocenić. Wybraliśmy je ze względu na ich estetyczny i przejrzysty wygląd.

 • lekkie i wytrzymałe, co jest bardzo istotne w ich wysyłce. Szklane buteleczki były cięższe, bardziej podatne na uszkodzenia. A chodzi przecież o to, żeby próbki dotarły do Was w całości, tak byście miały okazję je wypróbować 🙂 Ponadto opakowania szklane na próbki zwiększały zużycie foli bąbelkowej w trakcie pakowania, więc nowe próbki są bardziej przyjazne dla środowiska

Podsumowując: wybraliśmy opakowania bardziej ekologiczne, ergonomiczne i ekonomiczne. Zdecydowaliśmy się na opakowania z tworzywa, jednorodne i profesjonalne, które są mocne a jednocześnie lekkie i odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

probki-masel

Zmianie uległy również opakowania na próbki maseł.

Te same przyczyny wpłynęły na zmianę opakowań do próbek maseł – wybrałyśmy dla nich  podwójne woreczki strunowe.  Są lekkie, nie wymagają zużycia większej ilości materiału do ich zapakowania, więc są bardziej przyjazne dla środowiska:)

probki-orzechow-pioracych

Dajemy Wam szeroką ofertę próbek naszych surowców i co najważniejsze – wolność wyboru:)

 

 

 

Serdecznie zachęcamy Was wypróbowania naszych surowców. Darmowe próbki do każdego zamówienia!

Zapraszamy do śledzenia nas na: