Misja naszego projektu pt. naturalne-piekno.pl zawiera się w zdaniu „Otaczamy opieką ciało umysł piękno pasje.”

    „Masz tylko jedno życie, ale jeśli przeżyjesz je właściwie, jedno życie wystarcza.” M West.

My w naturalnym-piekno.pl uważamy, że właściwe życie składa się m.in. ze zdrowego trybu życia, naturalnej pielęgnacji, diety sprzyjającej zdrowiu, dobrych myśli i życzliwych relacji z ludźmi. Właściwe życie cechuje uważność na tu i teraz, przełączenie się z trybu fast na tryb slow oraz czerpanie z potęgi teraźniejszości, by z troską zaspokajać potrzeby ciała, umysłu, realizować pasje i otaczać się pięknem i ludźmi. Misja naszego projektu pt. naturalne-piekno.pl zawiera się w zdaniu „Otaczamy opieką ciało umysł piękno pasje.”

Odpowiednia pielęgnacja i wybór składników kosmetycznych nie może obyć się bez diagnozy własnych potrzeb. Jesteś najlepszym znawcą swoich potrzeb.

Promujemy troskę o własne zdrowie i zdrowie najbliższych: zdrowe nawyki w codziennej pielęgnacji, uważność i regularność w pielęgnacji. Zachęcamy by otoczyć siebie odpowiednią opiekę. Co to znaczy odpowiednia? Odpowiedź na to pytanie zna Twoje ciało. Uważamy, że każdy jest najlepszym ekspertem w sprawie troski o swoje ciało. Odpowiednia pielęgnacja i wybór składników kosmetycznych nie może obyć się bez diagnozy własnych potrzeb. Jesteś najlepszym znawcą swoich potrzeb. Nie wierzysz? Kto będzie wiedział lepiej czy krem służy Twoje cerze, skoro zadowolenie z kosmetyku opiera się przede wszystkim z satysfakcji jego stosowania.

My w naturalne-piekno.pl nie jesteśmy ekspertami w sprawie pielęgnacji, ba… nawet nie chcemy być. Bo pasjonujemy się ludźmi i ich energią w kreatywnym podejściu do życia. Naszym zdaniem najważniejszy jest ten cudowny dreszczyk emocji, kiedy w głowie pojawia się myśl o tym, że mogę sama, w tym momencie, przygotować maseczkę na twarz z prostych składników dostępnych w kuchni lub wykonać na krem na podstawie własnej receptury. Tak, mogę, możesz, możemy. Co więcej, robimy to! A potem jest satysfakcja, duma, i przyjemność stosowania naszego własnego dzieła. Jest radość z czasu, jaki możemy spędzić sami ze sobą podczas rytuałów piękna w domowym spa.

Przede wszystkim misją naszego projektu łączyć pasjonatów naturalnej pielęgnacji. Chcemy otaczać się ludźmi i łączyć ich.

Takie chwile sprawiają, że nasze życie staje się lepsze.

naturalne-piekno.pl chce łączyć pasjonatów naturalnej pielęgnacji. Dlatego pomysł na naszego bloga “Naturalnie i z pasją.. “
Marzy nam się miejsce pełne pozytywnej energii, wzajemnej fascynacji naturalnymi rozwiązaniami w pielęgnacji.

Z radością witamy każdy komentarz o naszym produkcie, który zostawiacie na stronie. Cieszymy się z każdego Waszego wpisu pod postem na Facebooku. Miło Was słyszeć, czytać, uczyć się od Was i dawać możliwość innym, żeby Was czytali.

Marzy nam się miejsce pełne pozytywnej energii, wzajemnej fascynacji naturalnymi rozwiązaniami w pielęgnacji.

Jeżeli chcesz podzielić się swoją historią, wiedzą, spostrzeżeniami związanymi z holistycznym podejściem do piękna i zdrowia to zapraszamy do naszego kręgu i współtworzenia www.naturalne-piekno.pl . Tu wspólnie otaczamy opieką ciało, umysł, piękno, pasję.

Dziękujemy, że jesteście!

Zapraszamy do śledzenia nas na: